ŚRODOWISKO

Środowisko

Dbamy o naszą planetę i jej otoczenie. Naszym priorytetem jest rozwijanie systemów i produktów, które są neutralne dla środowiska, lub bycie częścią w procesach oczyszczania wody, powietrza oraz innych cieczy i gazów. W ramach naszego ciągłego zaangażowania w zrównoważony rozwój środowiska, aktywnie uczestniczymy w badaniach i rozwoju, aby wdrażać innowacyjne technologie, zmniejszając nasz wpływ ekologiczny i zachęcając do efektywnego gospodarowania zasobami.

TRAIN BRAKE TEST SYSTEMS

SYSTEMY UZDATNIANIA WODY

Jedną z naszych największych kompetencji jest budowa systemów oczyszczania cieczy. Zazwyczaj projektujemy i produkujemy niezależne w pełni zautomatyzowane jednostki zabudowane w kontenerach.

SYSTEMY CHŁODZENIA

Jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni wymiennik ciepła i zaprojektować system zabezpieczający ciecze i gazy przed zbyt wysokimi lub niskimi temperaturami, chroniąc środowisko przed potencjalnymi awariami i stratami wydajności.

SYSTEMY FILTRACJI

Specjalizujemy się w filtracji płynów. Nasze systemy mogą obejmować różnego rodzaju filtry w połączeniu z innymi technologiami czyszczenia, takimi jak lampy UV, membrany odwróconej osmozy itp.

przemysłowa pompa ciepła

Zapewniamy wykonanie podstawowej i szczegółowej dokumentacji dla przemysłowych pomp ciepła. Taka pompa zapewnia ciepło miastu zamiast tradycyjnej elektrociepłowni węglowej.

TRAIN BRAKE TEST SYSTEMS

Stacja prób hamulca

Celem tego stanowiska jest przeprowadzenie testu hamulca pociągu bez konieczności użycia lokomotywy. Rozwiązanie to sprawia, że test hamulca jest szybszy, bezpieczniejszy i nie generuje spalin.