ENERGETYKA

Energetyka

Oferujemy urządzenia dla przemysłu ciężkiego i energetyki. Różne rozwiązania od małych układów jak systemy filtracyjne po kompleksowe zestawy kopresorowe z wyposażeniem.

Zestawy kompresorowe

Mamy doświadczenie w projektowaniu i montażu przemysłowych zestawów kompresorowych dla różnych aplikacji. Zapewniamy wykonanie podstawowej i szczegółowej dokumentacji, takiej jak: modele 3d, rysunki wykonawcze, obliczenia, schematy elektryczne, AKPiA, systemy sterowania.

Panele gazu uszczelniającego

Jesteśmy specjalistami w projektowaniu, obliczeniach i produkcji paneli uszczelniających. W zakresie naszych prac znajdują się: inżynieria, rurociągi, tubing, okablowanie, AKPiA, specjalne malowanie, izolacja, testy funkcjonalne i szczelności.

Układy pomocnicze

Nasz zespół jest w stanie zaprojektować i wyprodukować wszystkie wymagane w energetyce i innych gałęziach przemysłu układy pomocnicze takie jak: układy chłodzenia cieczą lub gazem, układy dozujące, układy oczyszczania i filtracji, zasilacze hydrauliczne i wiele innych.

Stanowiska testowe

Innowacyjne firmy potrzebowały innowacyjnych układów testowych dla swoich produktów. Jesteśmy specjalistami w rozwiązywaniu problemów i budowie systemów pod konkretne wymagania. Mamy doświadczenie w stanowiskach do testowania zaworów, hydrotestów itp.